fbpx

Kurs rysunku odręcznego

Kurs jest przeznaczony dla osób początkujących i średnio zaawansowanych. Zajęcia prowadzone w Krakowie w profesjonalnie wyposażonej pracowni kursu rysunku Elipsa na ul. Krowoderskiej 6/14 oraz okresie letnim w plenerze. Wykłady i ćwiczenia prowadzą doświadczeni nauczyciele dr inż. arch. i mgr inż. arch. z dorobkiem naukowym i realizacjami w zakresie projektowania.

W roku szkolnym 2020/2021przygotowanie do egzaminów kurs rysunku elipsa

Kurs przeznaczony jest dla osób zdających na Wydział Architektury Politechniki Krakowskiej, Śląskiej, Wrocławskiej, Warszawskiej oraz Rzeszowskiej i innych. Pomagamy w przygotowaniu teczek na Wzornictwo przemysłowe i Projektowanie Wnętrz, a także na Wydział Architektury i Sztuk Pięknych Akademii Andrzeja Frycza Modrzewskiego oraz Akademię Sztuk Pięknych.

Kursy rysunku  zwieńczone są kilkudniowym, intensywnymi zajęciami przedegzaminacyjnymi. Pracę na kursie przedegzaminacyjnym kończymy kilkoma dniami przygotowań do egzaminu w pracowni, wykonując prace w zakresie teoretycznych tematów egzaminacyjnych.  

Kurs przeznaczony jest obowiązkowo przede wszystkim dla uczestników zajęć całorocznych.

Przyjmujemy również osoby nie uczęszczające wcześniej na nasz kurs jednak mające podstawy, chętnie przed decyzją prosimy o pokazanie dotychczasowych prac rysunkowych.

Zajęcia prowadzone są przez czynnych zawodowo architektów, członków Izby Architektów oraz SARP oraz doktora architekta WAPK, KAAFM.

Zapraszamy.

INTENSYWNY KURS PRZEDEGZAMINACYJNY W PRACOWNI ELIPSA 2021